Informacija klientams

Informacija klientams

Nemokamas pristatymas į Lietuvą perkant už 100 eurų ir daugiau. Į Europos Sąjungos šalis nemokamas pristatymas perkant už 200 EUR ir daugiau. Pateikus užsakymą, atsiunčiamas patvirtinimas elektroniniu paštu. Mums išsiuntus užsakymą, gausite galutinį patvirtinimo pranešimą elektroniniu paštu. Pristatymo laikas yra iki 10 darbo dienų. Pristatymas į kitas šalis yra taip pat galimas. Tokiu atveju pateikite užklausą į eshop@ramunepiekautaite.com kainoms bei pristatymo laikui į kitas šalis gauti. Užsakymams taikomas jūsų šalies vietinis PVM mokėjimo mokestis. Kaip užsakymo gavėjas, jūs esate atsakinga(s) už visų importo mokesčių, muitinės ir vietos mokesčius taikomus jūsų šalyje.

Grąžinimas

Prekių grąžinimas yra mokamas – nuskaičiuojamas mokestis iš prekių užsakymo sumos. Lietuvoje – 5+PVM=6,05 EUR , užsienio šalyse, priklausomai nuo vietovės, nuo 10 iki 20 EUR. Užsakymas gali būti grąžintas per 14 dienų nuo užsakymo gavimo datos. Informuojame, kad grąžinamos prekės turi būti tokios pačios pradinės būklės, nenuplėšta etikete, siunčiamos saugiai supakuotos kartu su pridėta ir užpildyta Grąžinimo forma. Mes pasirūpiname kurjerio iškvietimu Jūsų grąžinamam užsakymui atsiimti. Pinigai bus grąžinti į tą sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai už grąžintas prekes gali būti grąžinti per 10 dienų nuo prekių grąžinimo dienos ir mūsų patvirtinimo, kad prekes priimame kaip grąžintas. Už ES ribų, muitai ir pardavimo mokesčiai yra negrąžinami per www.ramunepiekautaite.com. Tokiu atveju jums reikėtų informuoti savo vietos muitinę tiesiogiai.
Prekės keitimo atveju visas transporto išlaidas apmoka klientas

Užsakymo atšaukimas

Jūs turite teisę atšaukti savo užsakymą per 2 valandas be jokios priežasties. Norėdami atšaukti savo užsakymą, turite informuoti mus elektroniniu paštu adresu eshop@ramunepiekautaite.com. Atšaukus užsakymą, mes grąžinsimę pilną sumą, kuri buvo sumokėta. Mes padarysime grąžinimą naudojant tas pačias mokėjimo priemones, kurios buvo naudotos užsakymo metu. Pinigų grąžinimas bus įvykdytas per 1 darbo dieną nuo užsakymo atšaukimo dienos.

Mokėjimas

Jūs galite pasirinkti mokėti banko pavedimu arba naudojant PayPal paslaugas. Kai pasirinksite vieną iš variantų, būsite nukreipti į paslaugos teikėjo svetainę “Prisijungti” skiltį. Prašome peržiūrėti ir įsitikinti jūsų užsakymo apmokėjimo sumos bei kitos informacijos tikslumu prieš patvirtinant užsakymą.